Simfer Albeni Yoğurt Yap Çekilişi

Daha önce gerçekleştirdiğimiz Dukan Diyeti Kitap çekilişinin ardından yeni bir çekilişe başlıyoruz. Çekilişle bir kişiye Simfer Albeni Yoğurt Yap 4246 Yoğurtçu Fırın (42lt) hediye edeceğiz.

simfer yogurtcu firin Simfer Albeni Yoğurt Yap Çekilişi

Dukandiyeti.co ikinci çekilişi 16 Temmuz Pazartesi günü başlayacak ve katılımlar 19 Ağustos Pazar günü sona erecek.

reklam

Çekilişe nasıl katılabilirim? Katılım koşulları nedir?

1) Okumuş olduğunuz bu yazıyı veya http://dukandiyeti.co adresini facebook profilinizde paylaştığınız taktirde 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. (Herkese açık olarak paylaşmanız gerekmektedir)

2) Okumuş olduğunuz bu yazıyı veya http://dukandiyeti.co adresini twitter profilinizde paylaştığınız taktirde 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Twitter adresinizden bağlantıyı gönderirken yapmanız gereken iki şey var;

Birincisi: Bağlantıyı gönderirken @dukanturkiye adresini eklemek,
İkincisi: Bağlantıyı gönderirken #DukanDiyetiCo hashtag’i kullanmak (etiket)

Yani paylaşım şu şekilde gerçekleşecek: Dukan Diyeti Simfer Albeni Yoğurt Yap Çekilişi @dukanturkiye #dukandiyetico

3) Okumuş olduğunuz bu yazıda veya http://dukandiyeti.co Google Plus butonu aracılığı ile paylaştığınız taktirde 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız.

4) Eğer kişisel bir blog adresine sahipseniz (blogspot.com gibi) çekiliş ile ilgili yazı yazmalı, bu yazıya veya http://dukandiyeti.co adresine link vermelisiniz. Bu sayede 1 çekiliş hakkı daha elde edeceksiniz.

5) Son olarak bu yazının alt kısmında bulunan “YORUM YAZIN” bölümünden çekilişe katılmak istediğinizi belirterek, facebook, twitter, google plus ve blog adreslerinizi bize gönderin. Ve 1 çekiliş hakkı daha elde edin.

Yapmanız gereken her şey bu kadar. Yaklaşık 1 dakika harcayarak, ücretsiz Simfer Albeni Yoğurt Yap, Yoğurtçu Fırın sahibi olma şansını yakalayın.

asama 1 Simfer Albeni Yoğurt Yap Çekilişi

asama 2 Simfer Albeni Yoğurt Yap Çekilişi